Biologiczne oczyszczanie pomieszczeń

Kompleksowe biologiczne oczyszczanie pomieszczeń i apartamentów
Biologiczne oczyszczanie lub Ozonowanie pomieszczeń pozwala rozwiązać szereg problemów

1.Niszczy wszelkie bakterie i wirusy występujące w pokoju Częste zmiany liczby gości niosą ryzyko rozwoju mikroorganizmów, bakterii i wirusów. Oczyszczanie powietrza na bazie ozonu pozwala na ich całkowite zniszczenie

2. zatrzymuje rozwój pleśni i grzybów Udowodniono, że w powietrzu w każdym pomieszczeniu jest wystarczająca ilość przetrwalników pleśni. Niektóre rodzaje grzybów pleśniowych mogą powodować alergie, stwarzać warunki dla migreny, zapalenia ucha środkowego, nieżytu nosa, zapalenia oskrzeli, astmy oskrzelowej, mykotoksykozy, a także aktywować mechanizm onkogenów (tj. mogą wywoływać raka). Krótkotrwałe ozonowanie pomieszczenia pozwala na zniszczenie zarodników grzybów lub znaczne ograniczyć ich rozwoju.

3. w celu oczyszczenia powietrza ze szkodliwych i toksycznych pierwiastków chemicznych Każde urządzenie gospodarstwa domowego, takie jak czajniki elektryczne, klimatyzatory, telewizory i innych., Zmniejsza ilość tlenu w powietrzu, a także może tworzyć szkodliwe związki chemiczne, które w reakcji z ozonem rozkładają się w sposób bezpieczny.

4. niszczy alergeny i redukuje kurz Ponieważ ozon jest gazem, z łatwością przenika do każdej porowatej struktury i do trudno dostępnych obszarów, w których skupia się większość zarazków wywołujących różne choroby i reakcje alergiczne. Jony ujemne wytwarzane podczas ozonowania niszczą kurz w pomieszczeniach i wyciągają na powierzchnię ze wszystkich przedmiotów.

5. zwiększa ilość tlen i korzystnych jonów ujemnych w pomieszczeniach Po ozonowaniu oddychanie jest zauważalnie przyjemniejsze i łatwiejsze, ponieważ proces ten znacznie zwiększa ilość tlenu w pomieszczeniu; odczuwa się świeżość, ponieważ po deszczu bóle głowy znikają i zmęczenie. Zwiększony poziomy jonów ujemnych pozytywnie wpływa na zdrowie, zmniejszają zmęczenie i poprawiają nastrój.

6. Sterylizuje wszystkie powierzchnie, przedmioty i pościel Ozon nie uszkadza wnętrza przedmiotów, sprzętu, urządzeń ani tekstyliów i pozwala na ich skuteczną dezynfekcję, dezodoryzację i sterylizację

Korzyści z zastosowania ozonowania
1. Przy niskich kosztach efekt ozonowania utrzymuje się 3-12 miesięcy (w zależności od czynników ponownego zanieczyszczenia).
2. Po ozonowaniu nie ma potrzeby stosowania odświeżaczy powietrza do maskowania brzydkiego zapachu.
3. Po oczyszczaniu ozonem, w pomieszczeniu likwidowane są nieprzyjemne zapachy, co zmniejsza potrzebę częstego wietrzenia i dzięki temu obniża koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń.
4. Eliminacja zarodników pleśni zmniejsza częstotliwość wymiany zagrzybionych elementów w łazienkach.
5. Korzystanie z proponowanej technologii znacznie zwiększa ekologię budynku i poprawia warunki życia.
Oczyszczanie ozonem
1. Wszechstronność
Zastosowanie ozonu rozwiązuje jednocześnie całą masę problemów.
2. Wydajność
Nawet jednorazowe sprzątanie pokoju ozonem eliminuje cały szereg szkód ekologicznych, a efekt utrzymuje się do 1 roku.
3. Funkcja hipoalergiczna
Czyszczenie ozonem jest uważane za technologię hipoalergiczną, ponieważ odbywa się bez użycia środków chemicznych.
4. Bezpieczeństwo środowiska
Nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych, ponieważ ozon szybko przekształca się w tlen.
5. Zgodność ekologiczna
Ozon jest pochodzenia naturalnego i jest całkowicie kompatybilny ze środowiskiem (ze wszystkich znanych utleniaczy tylko tlen i ograniczona ilość związków nadtlenkowych są pochodzenia naturalnego i biorą udział w biologicznych procesach środowiskowych).
6. Niskie koszty
Ozon jest wytwarzany z powietrza bezpośrednio w obiekcie przy użyciu generatorów, które nie wymagają żadnych środków eksploatacyjnych innych niż elektryczność.
7. Praktyczność
Zastosowanie ozonu umożliwia oczyszczenie powietrza i wszystkich przedmiotów w pomieszczeniu (zasłony, meble tapicerowane, wykładziny podłogowe, pościel itp.).
8. Bezpieczeństwo
Ozon jest wytwarzany z powietrza i po interakcji z zanieczyszczeniami jest ponownie przekształcany w tlen. Oznacza to, że nie ma substancji, które mogłyby zaszkodzić ludziom, roślinom i zwierzętom.
9. Wszechstronność
Oczyszczanie powietrza za pomocą ozonu można wykonywać w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych, a także w restauracjach, barach, sklepach, łazienkach, publicznych toaletach, miejscach zbiórki śmieci itp.
10. Szybkość działania
Specjaliści z firmy mogą obsługiwać wskazane obiekty w trybie ciągłym, natychmiastowym.
11. Dostępność
Ze wszystkich dostępnych metod oczyszczania powietrza, ozonowanie jest najbardziej opłacalne ekonomicznie, ponieważ eliminuje przyczyny wszystkich opisanych problemów.